ADANAANKARAAYDINBURSADİĞER ŞEHİRLERDİYARBAKIRESKİŞEHİRHATAYİSTANBULİZMİRKONYAKURSLARMERSİNSAĞLIK KABİNLERİSAMSUNTEDARİKCİLERTıbbi Sülük

Sponsor! Hacamat Kursu, Hacamat Tedavisi, Hacamat Malzemeleri

Hacamat ve sülük sektörüne gönül vermiş kurum ve kuruluşlara özel

Sponsor! Hacamat Kursu, Hacamat Tedavisi, Hacamat Malzemeleri, Sülük Satışı, Toptan Sülük, Sülük tedavisi 

SİZDE BULUNDUĞUNUZ İL’E SPONSOR  OLMAK VEYA TANITIM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Tamamlayıcı TIP sağlığında Hacamat ve Sülük sektöründe kurum ve kuruluşlara özel sitemizde özel firmanızı, kurum ve kuruluşlarınızın reklam ve tanıtınımını yapabilirsiniz.

Advert

Her geçen gün yükselen başarılı bir grafiği bulunan sitemizde kullanıcı sayımız artmaktadır.

2 Aylık kısa sürede ulaştığımız sadece 21 farklı kelimede ki kullanıcı sayısı resimdeki gibidir.

hacamat sponsor
hacamat sponsor

Adwords maliyetlerinden sıkılmadınız mı? 

Hacamat ve sülük ile alakalı adwords maliyetleri günlük olarak 100TL harcadığınız maliyet ile ömür boyu olarak firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Adwords sektöründe anahtar kelime başına minimum ödediğiniz tutar 1,00 TL dir. 100 kişiden yakalayacağınız müşteri sayısı sadece %3-5 arasıdır.

Hacamat kursu veya semineri verenler, Hacamat tedavisi yapan klinik ve doktorlar, Hacamat malzemeleri satan firmalar, Toptan sülük satışı yapan firmalar ve Sülük tedavisi yapan klinikler, doktorlar ve diğerleri sizlerde www.hacamatfiyatlari.com adresinde Ömür boyu olarak kurum, kuruluş ve firmalarınızın tanıtımlarını yapabilirsiniz.

Hacamat fiyatları, hacamat kursu fiyatları, hacamat malzemeleri fiyatları sülük fiyatları, toptan sülük fiyatları gibi daha bir çok direk müşteriye odaklı anahtar kelimelerde sitemize adwords reklamı maliyeti harcamadan günlük 2500 üzerinde tekil kullanıcı ziyaret etmektedir. sportclips.com

Sizde müşteri portföyünüzü geliştirmek için bizimle iletişime geçebilir. Sitemizde firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Tel & Whatsapp: 0535 792 25 36
Mail: ismail.demirblk@gmail.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı