REKLAM

www.hacamatfiyatlari.com blog sayfası kısa zamanda büyük yol kat ederek her gün binler kullanıcıya bilgi sağlamaktadır. Hızla büyüyen blog sayfamızda sizlerde yerinizi alarak kendinizi tanıtabilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıda size uygun olan sponsorluk modelini seçmek.

 

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]TANITIM YAZISI – 6 Aylık 100 TL

Advert

Firmanızın veya web sitenizin tanıtım yazısı sitemizde yayınlanır.  Tanıtım yazısı bizim tarafımızdan yazılırsa 400 kelimesi 40 TL dir.

400 kelime altında tanıtım yazılarını kabul etmiyoruz. Sitemizin kalitesini düşürmemek adına.

0535 792 25 36 numaradan iletişime geçebilirsiniz.[/box]

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR[/box]

SADECE HACAMATCILAR MI SPONSOR OLABİLİR?

Tabiki de hayır yaptığınız iş potansiyelinde hedef kitleniz bizim kullanıcılarımıza uygunsa sizler de sponsor olabilirsiniz. Bioenerji, hipnoz, akupunktur, fitoterapi, sülük tedavisi, müzik terapi ve diğer sağlık kategorisinde ki herkes sponsor olabilir.

NEDEN SPONSOR OLMALIYIM?

Hacamat ile alakalı hizmet veriyorsanız eğer sizlere daha fazla kişinin ulaşmasını istiyor ve daha fazla kişiye bu tedavi yönteminden faydalanmasını istiyorsunuz demektir.

Bir web sitesi sahibi olmanın maliyeti ortalama olarak 1000-2000 TL arası değişmektedir. Burada ki asıl sorun burada başlamaktadır. Web sitesi kurdum tamam herkes bana ulaşacak demek çok yanlıştır. Asıl maliyetiniz burada başlamar.

Sizlere daha fazla ulaşmasını istediğiniz de Google’de üst sıralarda çıkmak için hem seo hem de adwords maliyetleriniz olacaktır. Bunun da ortalama günlük maliyeti en az 100 TL üzeridir. Bir de seo ve adwords dan anlamayan birine denk geldiğiniz de bu maliyet daha fazla olmaktadır.

Paradan ve zamandan tasarruf etmek için sizlere günlük 1 TL maliyet ile bu hizmeti veriyoruz. Bu fiyatlara kısa süreliğine olacağını unutmayın. Belirli sponsorlardan sonra fiyat politikamız değişiklik göstereceğinden emin olabilirsiniz.

AYLIK KULLANICI SAYINIZ NE KADAR?

Hacamatfiyatlari.com blog sayfası 1,5 yaşında olup 3 aydır yayın hayatında olup aylık ortalama 60 bin üzerinde gösterime sahip olmuştur.  Bu sayımız her geçen gün hızla artmaktador.

NEDEN HACAMAT FİYATLARINDA SPONSOR OLMALIYIM?

Çünkü hacamat sektöründe hacamatfiyatlari.com Google’de bir çok kelimede ilk sayfa ilk sıralarda çıkmaktadır. Ayrıca sponsor olduğunuz zaman ilanlarınız sosyal medya hesaplarımız ile desteklenip hedeflenen anahtar kelimelerde ilk sayfaya getirmek için çalışmaktayız. Bu da size daha fazla görünme tanınma hakkı doğuracaktır.

HANGİ SPONSORLUĞU SEÇMELİYİM?

Eğer ki sadece hacamat tedavisi, bioenerji, sülük tedavisi, sülük satışı, aura tedavisi, akupunktur tedavisi gibi tek branş ile ilgileniyorsanız verim alabileceğiniz en doğru sponsorluk ALTIN SPONSORLUK olacaktır. Kurumsal sponsorluk size göre değildir.

Eğer hacamat malzemeleri, hacamat kursları, Özel hastane, klinik, özel doktor gibi meslek dallarında hizmet veriyorsanız KURUMSAL SPONSORLUK seçmeniz en doğrusu olacaktır.

ÖNE ÇIKAN SPONSORLAR NEDİR?

İlanınız yayına alındığında Hoş geldin ilanından farklı olarak kırmızı ile işaretlenerek diğer ilanlardan farklı gözükür.

SPONSORLUK YENİLEME

Seçtiğiniz sponsorluk süresi dolduğunda yenilemek istediğinizde güncel fiyatlar üzerinden ilk yenilemeye %10 ikinci yıl yenileme ise %20 indirim hakkı kazanırsınız.

FARKLI SPONSORLUK VAR MI?

Evet sen kendini farklı hissediyorsan dikkat çekmeyi biliyorum diyorsan kişi veya firmaya özel sponsorluk tekliflerimiz tabiki de mevcut bu özel sponsorlukları sadece 1 kişiye özel olarak hazırlıyoruz. Sen yeter ki farklı olduğunu hisset

 

Benime İletişim Kur

Tel & Whatsapp: 0535 792 25 36

Mail: ismail.demirblk@gmail.com