Nasıl Bilirsiniz?

Nasıl Bilirsiniz? Türkiye Hacamat Akademisi – Ahmer Erçek

Nasıl Bilirsiniz? Türkiye Hacamat Akademisi – Ahmer Erçek

Nasıl Bilirsiniz? kategorisinde ilk olarak ele aldığımız www.turkiyehacamatakademisi.com – Ahmet Erçek’ten hizmet almış kişiler bu firmayı ne kadar tavsiye eder?

Özellikle bu konuda dikkat etmenizi istediğim mutlaka bu kişi veya kurumdan bir hizmet almış olmalısınız. Hizmet almadan tavsiye etmekten kaçınmalısınız. Etik olarak bu durum doğru olmayacaktır.

Sizlerden sonra daha farklı kişilerinde bu kurum ve kuruluştan faydalanmasını istiyorsanız lütfen bu makaleye tavsiye ediyorsanız neden tavsiye etmiyorsanız neden detaylı bir şekilde açıklamalarınızı iletmeniz olacaktır.

Advert

Hacamat sertifikası, Sülük sertifikası veya diğer seminerlerine katılsaydınız bu firmaya vereceğiniz puan o firmaya değer katacaktır. Başkalarınında faydalanması için lütfen yorumsuz ve puansız bırakmayın.

ÖNEMLİ NOT: Biz elimizden geldiği sürece şeffaf olmak için çabalayacağız. Sizler de bizlere yardımcı olacağınızdan hiç şüphemiz yok.

TurkiyeHacamatAkademisi.com Tavsiye Edermisiniz? Tavsiye Etmez misiniz?

Bilimsel Hacamat Akademisi, Dünya genelinde 3 ülkede, ülke genelinde 40’dan fazla şehirde halkımızı Hacamat, Sülük ve Sağlıklı Beslenme konusundan bilgilendiren, Türkiye’nin en köklü ve en kurumsal Geleneksel Tıp ile bilgilendirme kurumudur.
Tüm Türkiye’de her hafta kurslar veren Bilimsel Hacamat Akademisi sayesinde, her yıl binlerce hacamat ve sülük hakkında bilgili kişiler yetiştirmekteyiz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı