Tıbbi Sülük

İktidarsızlıkta sülük tedavisi – Sülük cinsellikte faydalı mı?

İktidarsızlık

İktidarsızlıkta Sülük Tedavisi: İktidarsızlık sorunu günümüzde insanların utanmasını gerektirecek bir hastalık gibi bilinmektedir. Sırf bu yüzden iktidarsızlık sorunu yaşayanlar doktora gitmiyor, tedavi olmuyorlar.

Tıpta erektil disfonksiyon adıyla bilinen hastalığın nedeni cinsel ilişki sırasında penisimizin sertleşmesi için gerekli ereksiyonun sağlanamamasıdır. Kendinizde iktidarsızlığın olup olmadığına dair ön tanıyı koyabilmeniz için sertleşme sorununu sürekli yaşıyor olmanız gerekmektedir. Eğer bu şekilde bir sorun yaşıyorsanız utanmayıp geç olmadan bir hekime başvurmanızı gerekmektedir.

İktidarsızlık genellikle çok fazla stres, yorgunluk yaşayanlarda ve alkol tüketiminin gereksiz düzeyde olmasından kaynaklı olmaktadır

Advert
iktidarsızlıkta sertleşme problemin çözümü
iktidarsızlıkta sertleşme problemin çözümü

İktidarsızlıkta Sülük Tedavisi

İktidarsızlıkta sülük tedavisi sağlık bakanlığı tarafından kabul edilmiş, uzmanlar tarafından önerilen bir tedavi yönteminden bahsetmek isterim. Özellikle iktidarsızlıkta sülük tedavisi gerçek bir mucizedir.

Penis bölgesinde kan akışının sorunlu olması, pis kanın çok fazla birikmiş olması iktidarsızlığın başlıca nedenlerindendir. Hiçbir cerrahi işlem, kesik ya da çizik olmadan sülüklerin bu bölgeye uygulanması sayesinde pis kan çekilebilir ve damarların açılıp dolaşımın tekrar eskisi gibi rahat bir şekilde gerçekleşmesi sağlanabilmektedir.

Aslında hacamatta tedavi yöntemidir ancak kesik, çizik olmasını istemiyorsanız sülük tedavisini kullanmanız daha mantıklı olacaktır.

EN ÇOK OKUNAN YAZI

Hacamat Cinsel Sağlığa İyi Gelir mi? <<  TIKLA

penis sertleşme sorunu sülük tedavisi
penis sertleşme sorunu sülük tedavisi

İktidarsızlıkta Sülük Tedavisi  Nasıl Uygulanır?

İktidarsızlıkta sülük tedavisi uygulaması tamamen bölgesel bir işlem ile gerçekleştirilir. Uzman olan kişilerin bilgi ve tecrübesine kendinizi rahatlıkla bırakabilirsiniz. Benim tavsiyem bu işlemi yaptıracağınız kişiyi öneri, referans yöntemiyle seçmenizdir.

Yani daha önce etrafınızda sülük tedavisi olmuş kişilerden uzmanlarını tavsiye edip etmediğini öğrenmelisiniz. Sülükler penisin bulunduğu bölgeye bırakılır. Sülüklerin kirli kanı hissederek bulma özellikleri vardır. Sülükler avcı, pis kan ise avdır. Tıpkı bir av köpeği gibi avlarına ulaşırlar.

Sülük tedavisinde en önemli nokta midenin temiz olmasıdır. Sülük tedavisine gitmeden önce 3 gün boyunca oruç tutuyor olmanız, oruç açtığınızda hafif şeylere beslenmeniz gerekmektedir. Seansa gittiğiniz günde muhakkak aç olmanız gerekmektedir. Uzmanlar bu işlemlerde sülük tedavisinin daha etkili olduğunu belirtmektedir, sizde bizim tavsiyemizi dinleyin.

sülük ile sertleşme sorunu çözün
sülük ile sertleşme sorunu çözün

Sülük Tedavisi ve Tedavi Sonrası

Sülük tedavisi ortalama 4-5 gün gerçekleştirilmektedir. Bu süreçten sonra tekrar yaptırmak isterseniz aradan muhakkak 20 günün geçmiş olması gerekmektedir. Sülük tedavisinin cinsel hayatınıza eğer  bir etki görmezseniz sizin daha güçlü bir silaha ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Evet… tahmin ettiğiniz gibi hacamat. Eğer sülük tedavisinin eksik kaldığını düşünüyorsanız hacamat yaptırmanızda fayda göreceksinizdir.

Sülük ve hacamat sonrasında işlem yapılan bölgenin temiz tutulması çok önemli. O bölgelerde kızarıklar olabilir bunlar sizi endişelendirmesin, olağan bir durumdur. İlk gün gazlı bez ile korunması tavsiye edilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sülük Nedir? Sülük Uygulaması Nasıl Yapılır

Sülük Uygulaması ve Sülük Tedavisi Kimlere Yapılmaz? Yaptırmadan Önce Dikkat

Sülük Tedavisi Öncesi ve Sonrası Dikkat Edilecek Hususlar

Sülük tedavisi ve Sülüklerin hastalıklarda kullanım alanları

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı